پی فا 24 ( PayFa24 )

آموزش عضویت در سایت پی فا 24

صرافی Payfa24 فعالیت خود را با هدف برداشتن محدودیت های مالی و تبدیل هر چه سریع تر پول های الکترونیکی در جهت خدمت رسانی به کلیه کسانی که به دنبال راهی مطمئن و سریع برای پرداخت های ارزی و نقد کردن درآمد های ارزی خارج از کشور خود می باشند با تاسیس سایت صرافی PayFa24.COM آغاز کرد. جهت عضویت در این صرافی میتوانید روی بنر بالا کلیک نمایید تا به سایت صرافی وارد شوید. در صفحه جدید روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید.

payfa24

پس از کلیک روی گزینه ثبت نام در صفحه بعدی جهت عضویت بایستی شماره تماس خود را وارد کنید.

payfa24

کد تاییدی به شماره تماس شما ارسال خواهد شد. کد 5 رقمی را در کادر مربوطه وارد کرده و روی گزینه تایید کد کلیک کنید.

payfa24

ثبت نام شما کامل شد و میتوانید به پنل کاربری خود در صرافی وارد شوید. در داشبورد پنل شما میتوانید به کلیه اطلاعات حساب خود دسترسی داشته باشید. و آخرین فعالیت های خود را مشاهده کنید.

payfa24

توجه داشته باشید برای جلوگیری از کلاهبرداری برخی افراد سودجو کلیه کاربران برای خرید و فروش ارز در payfa24 بایستی احراز هویت انجام دهند.

جهت انجام احراز هویت مطابق زیر عمل نمایید . از کادر سمت راست و انتهای ستون وارد بخش احراز هویت شده و روی گزینه ثبت و ارسال مدارک کلیک کنید.

payfa24

در این قسمت شما بایستی کلیه اطلاعات فردی خود را وارد نمایید. و در نهایت متن آماده شده در صفحه احراز هویت را بصورت دستی روی کاغذ نوشته و امضا نموده و با قرار دادن مدرک شناسایی و برگه مذکور در کنار چهره خود (بصورت سلفی) اقدام به عکس برداری نمایید. توجه داشته باشید که کلیه موارد در کادر قرار گرفته و کیفیت تصاویر مورد قبول و متون خوانا باشند. پس از آپلود تصویر روی گزینه ثبت اطلاعات کلیک کنید. به گفته عوامل پشتیبانی payfa24 ظرف 1 ساعت موارد ارسالی مورد بررسی قرار میگیرد.

پس از ارسال مدارک هویتی نوبت به ثبت اطلاعات بانکی خواهد رسید. این اطلاعات جهت واریز وجه به حساب شما دریافت میگردد. روی گزینه کارت های بانکی کلیک نمایید.

payfa24

کادرهای مربوطه را پر کرده روی گزینه ثبت کارت کلیک کنید.

پس از تایید مدارک ارسالی شما قادر به انجام تراکنش در سایت خواهید بود. در حال حاضر امکان خرید و فروش ارزهای پرفکت مانی و وب مانی و ارزهای رمزنگاری شده (بیت کوین و اتریوم و ...) وجود دارد. برای مثال جهت خرید و فروش پرفکت مانی مطابق زیر عمل کنید.

از ستون سمت راست وارد بخش خدمات پرفکت مانی شده و روی گزینه خرید کلیک کنید.

payfa24

نرخ لحظه ای ارز جهت خرید در قسمت بالا تصویر مشخص میباشد. مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید. در کادر مربوط به آدرس کیف پول شماره حساب پرفکت مانی خود را وارد کرده و در نهایت جهت انتقال به درگاه پرداخت روی گزینه ثبت و پرداخت کلیک کنید.

فرایند فروش ارز نیز مشابه میباشد. وارد بخش فروش شوید.

payfa24

نرخ خرید ارز توسط صرافی بصورت لحظه ای قابل مشاهده میباشد. پس از وارد کردن مبلغ مورد نظر خود برای فروش نحوه دریافت وجه را انتخاب نمایید. و نهایتا درخواست خود را ثبت کنید. طی چند ساعت تراکنش شما انجام خواهد شد.


ویدئو آموزشی نحوه عضویت در سایت Payfa24