وبسایت ایران درآمد

سایت های فاست چیست؟

سایت های فاست یک سیستم متفاوت برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال میباشد که با به وجود آمدن ارزهای دیجیتال این گونه وب سایت ها به وجود آمدند.

طرز کار این سیستم به طور کلی به این صورت است که شما هر چند دقیقه یکبار (بستگی به تایم مشخص کرده توسط هر وبسایت دارد) با زدن کپچا و تشخیص من ربات نیستم مقدار کمی ارز دیجیتال به شما هدیه میدهد.

این گونه سایت ها با گرفتن تبلیغات پول به دست میاورند. به این صورت که با نمایش تبلیغات در صفحه خود و بازدید توسط کاربران سایت مقداری پول به دست میاورند و این پول کسب شده میزانی از آن به کاربران به صورت ارز های دیجیتالی داده میشود و باقی مانده آن به خود وبسایت تبلیغ کننده میرسد.

روش کسب درآمد از سایت های فاست چگونه است؟

برای کسب درآمد از سایت های فاست باید ابتدا کاربر آن سایتی که میخواهید در آن فعالیت کنید عضو شوید. قبل از ورود و ثبت نام یک کیف پول برای نگه داری ارز های دیجیتالی خود بسازید. برای ساخت کیف پول میتونید در اینجا کیف پول مناسب خود را انتخاب کنید. بعد از ساخت کیف پول الکترونیکی میتونید به راحتی در سایت مورد نظرتون ثبت نام انجام دهید.

بعد از ثبت نام شما میتونید با زدن گزینه کسب ارزهای دیجیتال رایگان و کلیک بر روی کپچا مقدار کمی ارزهای دیجیتال و یا هر ارز دیجیتال دیگری به دست بیاورید. البته در این گونه سایت ها روش های کسب درآمد دیگری نیز وجود دارد مثل بازی کردن که البته چندان توصیه ای به بازی در این گونه سایت ها نیست زیرا طوری طراحی شدند که معمولا کاربران ارزهای دیجیتال خود را در این قسمت از دست میدهند.

بعد از جمع آوری ارزهای دیجیتال توسط شما میتونید در قسمت Withdraw  آن را برداشت کنید که حداقل برداشت هر سایت متفاوت است و میتونید در همین قسمت مقدار آن را ببینید.

برای موفق شدن هر چه سریع تر در این گونه سایت ها بهتر است یک سری نکات را رعایت کنید که برخی از این نکات به این شرح است.

  • ✅ از چند اکانت استفاده نکنید زیرا اگر سایت بفهمد حساب شما را میبندد و هر مقدار ارز دیجیتال جمع آوری کرده باشید از دست میدهید.
  • ✅ سعی کنید حتما زیر مجموعه برای خود جذب کنید این کار باعث پیشرفت چشم گیر شما میشود زیرا با هر کلیک توسط رفرال شما مقداری ارز دیجیتال نیز به شما میرسد.
  • ✅ این کار نیاز به صبر و پشتکار دارد اگر شما این خصوصیات رو ندارید بهتر است اصلا سمت این گونه کارها نروید زیرا خیلی زود خسته میشوید از آن و اصلا برای شما مناسب نمیباشد.
  • ✅ بهتر است سمت بازی های آن نروید مگر اینکه استراتژی و روش خاصی برای موفق شدن در بازی های آن بلد باشید.
  • ✅ این کار برای نوجوان ها و کسانی که در طول روز وقت آزاد بیشتر و همچنین دسترسی کامل به اینترنت دارند بیشتر توصیه میشود.
  • ✅ در هر سایت فاستی ثبت نام نکنید. قبل از فعالیت در این سایت ها از اعتبار و پرداختی های منظم آن مطمئن شوید.

در لیست زیر میتوانید به کلیه سایت های فاست معتبر دست پیدا کنید